PCC > Systemy natryskowe

Systemy natryskowe

Wyróżnia się dwa rodzaje pian natryskowych: otwarto i zamknięto-komórkowe, które różnią się od siebie zastosowaniem i właściwościami. Wybierając odpowiedni produkt, izolacje natryskowe można stosować we wszystkich przegrodach budynku, uzyskując skuteczną i ekonomiczną izolację, która zapewni komfort termiczny i akustyczny.

Systemy otwarto-komórkowe

Piany EKOPRODUR S0310/E, S10-HP oraz S11E-MAX znajdują zastosowanie w wewnętrznej izolacji termicznej i akustycznej budynków. Dzięki natryskowej metodzie nakładania piana idealnie sprawdza się do izolacji elementów o niespotykanej geometrii, przyjmując kształt podłoża, do którego przylegają.

Systemy zamknięto-komórkowe

Dzięki odpowiednio dobranej, nowoczesnej formulacji oraz zamknięto-komórkowej strukturze, produkty z tej grupy cechuje wysoka wytrzymałość mechaniczna i lekkość. Znajdują one szerokie zastosowanie jako izolacja wewnętrzna i zewnętrzna m.in. w budownictwie gospodarczym, przemysłowym oraz inwentarskim.

Wszystkie produkty Ekoprodur zostały przebadane w certyfikowanych jednostkach badawczych według ściśle określonych norm europejskich, na podstawie których otrzymały oznakowanie CE i wydano dla niech Deklarację Własności Użytkowych. Deklarowane przez Producenta parametry uwzględniają 25 letni proces starzenia i gwarantują niezmienność parametrów przez ten okres.

Bezpieczeństwo produktów PCC Prodex potwierdzają atesty Polskiego Zakładu Higieny.