PCC > Strefa wykonawcy

Zostań wykonawcą

Zostań Autoryzowanym Wykonawcą Izolacji Natryskowych PCC Prodex.

Dołącz do najlepszych!

Co możesz zyskać?

 • pomoc przy wyborze odpowiedniego sprzętu
 • indywidualne wsparcie techniczne w zakresie uruchomienia oraz realizacji natrysków
 • korzystne ceny i rabaty
 • szybkie terminy dostaw materiałów
 • dostęp do promocyjnych ofert
 • wsparcie marketingowe dla Twojego biznesu
 • materiały eksploatacyjne w atrakcyjnych cenach

Dołączyli
do nas:

Slide 1

Współpracę z PCC Prodex oceniam bardzo dobrze. Wsparcie techniczne, na które zawsze mogę liczyć jest nieocenioną wartością dodaną wspólnego działania na rynku pian poliuretanowych.

Witold Bołądź – Tychy

Slide 1

PCC Prodex od 4 lat dostarcza do mojej firmy systemy natryskowe. Zadowolenie naszych klientów z wykonanych izolacji jest najlepszą rekomendacją dla pianek produkowanych w Brzegu Dolnym.

Dariusz Warzecha – Grudziądz

Kim jesteśmy?

Od 40 lat dostarczamy rozwiązania, które znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu m.in. budowlanym, chłodniczym, meblarskim, transporcie oraz przemyśle wydobywczym. Posiadamy jedną z trzech największych i najnowocześniejszych instalacji do produkcji prepolimerów w Polsce. Od 2010 roku PCC Prodex wchodzi w skład globalnego koncernu PCC , który działa na międzynarodowych rynkach surowców chemicznych.

Co oferujemy jeżeli rozpoczniesz z nami współpracę?

 • materiały promocyjno-reklamowe 
 • próbki produktów
 • indywidualna opiekę pracowników działu wsparcia sprzedaży 
 • atrakcyjne systemy rabatowe 
 • uczestnictwo w akcjach promocyjnych 

Jak to działa?

01

Masz już firmę?

Przydzielony do Ciebie kierownik regionalny przedstawi warunki współpracy oraz zasady systemu rabatowego. Pamiętaj nie musisz podpisywać umowy.

02

Rozpoczynasz działalność?

Jeżeli dopiero rozpoczynasz działalność w zakresie izolacji natryskowej, pomożemy Tobie w doborze odpowiedniego sprzętu i wyposażenia. Nasi doradcy przeprowadza pierwsze uruchomienie maszyny oraz udzielą niezbędnych wskazówek dotyczących poprawności przygotowania i wykonania prawidłowego natrysku.

Napisz lub zadzwoń

* – pola wymagane

Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem danych osobowych jest spółka PCC Prodex Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). W sprawie danych osobowych możesz skontaktować się z nami e-mailowo: odo.prodex@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy – w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:
– wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
– dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
– żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
– przenoszenia swoich danych osobowych, np. do innego administratora (chyba, że podstawą ich przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora);
– wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.