PCC > Nowości > Informacje > Nowy numer Biuletynu „PCC ChemNews”

Nowy numer Biuletynu „PCC ChemNews”

Nadeszła jesień, a wraz z nią październikowy numer Biuletynu „PCC ChemNews”. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia nowego wydania i zapoznania się z interesującymi artykułami przygotowanymi przez redakcję oraz pracowników spółek Grupy PCC.

Publikacja zawiera nie tylko informacje o najnowszych wydarzeniach dotyczących działalności spółek Grupy PCC, ale również prezentuje materiały i relacje opisujące zainteresowania i pasje pracowników.

W jesiennym wydaniu, PCC ChemNews proponuje m.in. materiał  o spółce PCC Autochem, która niedawno obchodziła 25-lecie swojej działalności. Polecamy również artykuł przedstawiający sylwetkę pana Henryka Mazura i jego 60-letniej, nieprzerwanej pracy w PCC Rokita. W najnowszym numerze publikujemy również fantastyczne wierszyki napisane przez naszych pracowników dla spółki PCC Intermodal z okazji 15-lecia działalności, a także informacje dotyczące zielonej chemii oraz zastosowania kwasu monochlorocotwego w branży spożywczej.

Wszystkie artykuły i informacje w  Biuletynie są publikowane w trzech wersjach językowych : polskiej, niemieckiej i angielskiej. Wydawcą publikacji jest PCC Rokita SA. Pod banderą spółki działa redakcja „PCC ChemNews”, której zawdzięczamy kolejne ciekawe wydanie.

Serdecznie zapraszamy!

Polska edycja: https://www.pcc.eu/wp-content/uploads/2020/10/PCC-ChemNews-pazdziernik2020-polish-version.pdf

Angielska edycja: https://www.pcc.eu/wp-content/uploads/2020/10/PCC-ChemNews-October2020-english-version.pdf

Niemiecka edycja: https://www.pcc.eu/wp-content/uploads/2020/10/PCC-ChemNews-Oktober2020-deutsche-Ausgabe.pdf