PCC > Nowości > Nowości produktowe > Nowe wersje językowe Portalu Produktowego Grupy PCC

Nowe wersje językowe Portalu Produktowego Grupy PCC

Nasz Portal Produktowy zmienia się w oparciu o bieżące analizy statystyczne, trendy rynkowe w poszczególnych branżach, ewolucję rynku chemicznego czy profile użytkowników poszukujących surowców i wyrobów chemicznych.

Swen, Marijke, Pavel and Zora – Chemistry brings us together!

Czy wiecie, że na świecie funkcjonuje około 7000 różnych języków? W Europie jest ich 285, a w samej tylko Afryce jest ich ponad 2000. W kraju o największej różnorodności językowej- małej wyspie Vanuatu na Oceanie Spokojnym mówi się aż 106 różnymi językami.  W Europie najbardziej uniwersalnym językiem jest angielski, którym biegle włada Swen, Marijke, Pavel czy Zora. Każdy jednak z reguły preferuje swój rodzimy język.

Swen Jacobsen pochodzi ze Szwecji, a Marijke van Almere jest rodowitą Holenderką. Pavel Chodura jest Czechem, natomiast Zora  Rusnák mieszka na Słowacji. Każda z tych osób jest innej narodowości i mieszka w innym kraju. Swen i Pavel od lat zajmują się zakupem surowców chemicznych, Marijke jest pracownikiem naukowym na Uniwersytecie, z kolei Zora realizuje swoje badawcze pasje w dziale R&D dużej firmy kosmetycznej.

Co ich łączy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest trudna! Każdy z Was już wie, że naszych bohaterów oprócz znajomości języka angielskiego łączy chemia. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że każdy z nich na co dzień korzysta z zasobów Portalu Produktowego Grupy PCC ?.

Od dziś Swen, Mirijke, Pavel i Zora będą mogli na Portalu Produktowym Grupy PCC wyszukiwać produkty i czytać ich opisy we własnych, rodzimych językach!

Do tej pory robili to korzystając głównie z wersji angielskiej i trochę z niemieckiej. Tak więc Swen będzie poszukiwał surowców chemicznych w języku szwedzkim, a Pavel po czesku. Mirijke skorzysta z naszej wyszukiwarki używając wersji niderlandzkiej, natomiast Zora poszuka składników kosmetycznych do swoich formulacji w języku słowackim.

Oprócz Szwedów, Holendrów, Czechów i Słowaków z zasobów Portalu Produktowego mogą korzystać w swoich rodzimych językach również Włosi, Portugalczycy, Koreańczycy, Francuzi, Hiszpanie i Turcy. Dla tych wszystkich narodowości, wersje językowe naszej platformy produktowej są dostępne w tłumaczeniach automatycznych. W pełnym, standardowym tłumaczeniu występuje natomiast wersja polska, niemiecka, angielska i rosyjska.

Nasz Portal Produktowy zmienia się w oparciu o bieżące analizy statystyczne, trendy rynkowe w poszczególnych branżach, ewolucję rynku chemicznego czy profile użytkowników poszukujących surowców i wyrobów chemicznych. Dzięki takim analizom planujemy dalszy rozwój naszej platformy produktowej i wprowadzamy nowe funkcjonalności przydatne naszym użytkownikom. Dziś wiemy, że pochodzą oni z 231 regionów świata (państw, obszarów lub terytoriów) i porozumiewają się oni w 700 językach i dialektach.